Dla wszystkich fanów grupy Modestep, którzy wybierali się na dzisiejszy koncert do łódzkiej Wytwórni i jutrzejszy w warszawskim Basenie, mamy przykrą informacje. Niespełna godzinę temu dowiedzieliśmy się, że te koncerty zostały odwołane. Wszystko przez nagłą chorobę Josha – wokalisty zespołu. W oficjalnym oświadczeniu czytamy:

Mamy bardzo przykrą informację, Josh ma poważną infekcję dróg oddechowych. Niestety, oba koncerty planowane na ten weekend, 2.03. w Łodzi oraz 3.03. w Warszawie nie odbędą się w zapowiadanych terminach. Zespół zmuszony jest przerwać trasę koncertową – Josh jest właśnie w drodze do domu, by poddać się niezbędnym badaniom i leczeniu.

Wszystko wskazuje jednak na to, że koncerty zostaną przełożone na inne terminy. Miejmy nadzieję, że grupa szybko wróci w trasę i już za parę miesięcy będziemy mogli ich zobaczyć:

Nowe daty, na których Modestep wystąpi w pełnym i zdrowym składzie, ogłosimy w ciągu kilku dni. Bilety zakupione do tej pory oczywiście zachowują ważność lub można je zwracać w miejscach zakupu. W tym momencie czekamy na oficjalne oświadczenie od zespołu. Wszystkich fanów, którzy czekali na koncerty chłopaków prosimy o wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że Josh jak najszybciej powróci do zdrowia!

Przypominamy, że zespół pojawił się w Polsce w związku z promocją ich debiutanckiego krążka: Evolution Theory. Z trzech zaplanowanych wydarzeń, udało się zrealizować tylko DJ-set w katowickim MegaClubie.

 

 

Nie ma więcej wpisów