Jedna z największych imprez audiowizualnych w Polsce powraca do Warszawy. BANG! odbywa się kilka razy w roku w największych miastach Polski. W jedną noc łączy muzykę, sztuki wizualne i modę. Najbliższa edycja zapowiada się naprawdę gorąco. W najbliższy piątek wystąpi dwójka czołowych francuskich producentów i DJ-ów: GESAFFELSTEIN oraz BRODINSKI. Poza wspomnianymi artystami na scenie zagrają: SZUm (Radical Dancefloor Killers), Boy Division, Nikola Waters, tony stylu, diffriend, Freak Slaughter, Hype Wax Design oraz ekipa Bang: Jick Magger i Osmo.

BRODINSKI – mimo młodego wieku, jest w ścisłej czołówce francuskiej sceny elektronicznej. Debiutował utworem Bad Runner w 2006 roku. Jego gust muzyczny jest bardzo szeroki, co słychać w jego produkcjach i setach – od głośnego techno, poprzez house do melodyjnego minimalizmu.

GESAFFELSTEIN – swoją pierwszą EP-kę Vengeance Factory wydał w 2008 roku, dzięki czemu zdobył uznanie krytyków. Jego dwie najpopularniejsze produkcje: Viol i Control Movement ugruntowały jego pozycję na światowym rynku muzycznym. Obecnie, obok zespołu Justice, jest jednym z najważniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej we Francji.

W 2011 roku panowie założyli wspólnie wytwórnię Bromance, która jest obecnie jedną z najbardziej wpływowych na rynku.

Kiedy: 08.03 (piątek)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 do wynajęcia (ul. Solec 18)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 40 PLN

Nie ma więcej wpisów