Szczeciński duet Catz’n’Dogz to jeden z najciekawszych towarów eksportowych Polski. To artyści, którzy od lat konsekwentnie tworzą swoja muzykę i zdobywają nowe terytoria. Jeśli chodzi o scenę klubową na świecie, są rozpoznawalni i cenieni od lat – dowodzą tego playlisty wiodących DJ-ów ze świata, entuzjastyczne recenzje występów i płyt.

Grzegorz i Wojtek poczynili wielkie postępy, począwszy od pierwszych nagrań i live actów jako 3 Channels, aż po autorskie albumy z ostatnich lat oraz kompilacje. W światowych podsumowaniach roku 2012 dokonanych przez branżowe renomowane miesięczniki jak DJ MAG czy Mixmag, ich produkcje i wydawnictwa znalazły się w Top 20.

Tak, jesteśmy dumni z Catz’n’Dogz oraz ich wytwórni Pets Recordings, która dostarcza nam coraz to nowych – niezmiernie ciekawych – doznań muzycznych.

W ubiegłym roku wszyscy grali EP-kę F* Me Chmara Winter oraz zasłuchiwali się w kompilację Friends Will Carry You Home. Już 18 marca nadchodzi pora na świeże beaty – premierę ma bowiem nowa składanka (2 CD) będąca follow-up’em tej właśnie serii: Friends Will Carry You Home Too.

Płyta będzie promowana w Warszawie (tuż po release party w berlińskim Watergate), w klubie 1500m2 i jej line-up pozwala określić ją z góry jako prawdopodobnie najlepsze party roku. Na jednej scenie posłuchamy bowiem artystów ze stajni chłopaków, takich jak: Eats Everything, Tim Paris, A1 Bassline oraz rzecz jasna reprezentantów Polski pod postaciami SLG, Chmara Winter, BLKSHP i oczywiście Catz’n’Dogz.

To może być niezapomniana noc, zapraszamy wszystkich fanów brzmień house i techno na Solec!

Kiedy: 9.03 (sobota)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 (Solec 28)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 20-25 PLN

Nie ma więcej wpisów