Już na początku marca w poznańskiej Cafe Mięsna oraz w sopockim Sfinksie zagrają Bottled in England – duński duet specjalizujący się w energetycznej elektronice z drum’n’bassowym zacięciem.

Pochodzący z Kopenhagi Daniel Vongstrup i August Dyrborg tworzą jeden z niewielu zespołów grających drum’n’bass na żywo. Obecność perkusji na ich koncertach sprawia, że ten typowo elektroniczny gatunek nabiera nowego, bardziej ludzkiego brzmienia, a ich występy powalają swoją mocą i energią. Bottled in England błyskawicznie zdobyli uznanie mediów oraz fanów, którzy tłumnie przychodzą oglądać ich na żywo, już nie tylko w rodzimej Danii, ale także m.in. w Polsce, gdzie reprezentowali swój kraj podczas Nordland Art Festival.

Największym wyróżnieniem dotychczas była możliwość zaprezentowania się podczas Roskilde już na samym początku kariery, co zdarza się niezwykle rzadko. Pierwszą EP-kę o bardzo wymownym tytule Believe the Hype wydali w 2011 roku, a teraz podróżują po Europie, promując najnowsze wydawnictwo – Architect EP. Danię mają już u swoich stóp, teraz kolej na resztę Europy. Kto ich jeszcze nie widział, niech szybko kupuje bilet, bo czekają go niezwykle intensywne przeżycia.

Kiedy: 8.03 (piątek)
Gdzie: Cafe Mięsna (Poznań)
Bilety: 15/20 zł
Start: 21:00

Kiedy: 9.03 (sobota)
Gdzie: Sfinks (Sopot)
Bilety: 15 zł
Start: 20:00

Nie ma więcej wpisów