W szale ostatnich ogłoszeń festiwalowych nie mogło zabraknąć gdyńskiej imprezy. Podczas gdy organizatorzy Orange Warsaw Festival zaprosił do stolicy Fatboy Slima, Artur Rojek ogłosił headlinera OFF Festival, którym zostało My Bloody Valentine, największy polski festiwal powraca z pierwszym wykonawcami w tym miesiącu i  nie pozostaje w tyle.

Lipcowe wydarzenie swoją obecnością uświetnią również: ‎Devendra Banhart, HEY i Kendrick Lamar.

Swoją europejską trasę na Open’erze rozpocznie Kendrick Lamar, autor jednego z lepszych hip-hopowych albumów zeszłego roku.

Devendra Banhart to niezwykle ciekawa postać na amerykańskiej scenie alternatywnej. Szczególnie, że w kręgu jego zainteresowań i aktywności twórczej nie leży jedynie muzyka. Amerykanin pojawi się w Gdyni w sobotę i zagra na scenie namiotowej.

W zeszłym roku szlaki przetarła Katarzyna Nosowska, w tym artystka pojawi się wraz ze swoimi przyjaciółmi. Tak 20 lat działalności będzie świętować legenda polskiej muzyki, czyli zespół Hey. Co ciekawe na Open’erze zagra po raz pierwszy.

Tym samym dołączają do takich artystów jak Artcic Monkeys, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age, Alt – J czy przede wszystkim brytyjskiego giganta brit popu Blur, którzy w naszym kraju zagrają po raz pierwszy w swojej bogatej i długiej karierze. Powoli line -up Open’era nabiera coraz pełniejszych kształtów, ale do końca jeszcze wiele ogłoszeń. Ci, których Mikołaj Ziółkowski jeszcze nie przekonał do kupna karnetu z pewnością znajdą coś dla siebie w nadchodzących miesiącach.

Nie ma więcej wpisów