Ten sam retro styl, charakterystyczny klimat, ta sama piosenka za to zupełnie nowy klip. Kalifornijska grupa The Neighbourhood właśnie zaprezentowała alternatywną wersję teledysku do jednej z ich najbardziej znanych piosenek – Sweater Weather. Za sprawą tego video świat na moment -dosłownie – staje na głowie.

Panowie potrafią świetnie operować dźwiękami, co potwierdzili łącząc Say My Name Destiny’s Child oraz Cry Me A River Justina Timberlake’a w taki sposób, że słuchając ich wykonania ma się wrażenie, jakby te kawałki od początku były nierozerwalną całością. W dodatku wszystkie ich klipy niezwykle przyjemnie się ogląda, bo obraz ani na moment nie zakłóca odbioru muzyki – wręcz przeciwnie, jest jej idealnym uzupełnieniem. Warto też przypomnieć, że zespół wciąż pracuje nad swoją długogrającą płytą.

Niestety z sieci zniknęła pierwsza wersja video, która na YouTube dobiła już do ponad dwóch milionów wyświetleń. Ale może ktoś z Was pamięta i potrafi powiedzieć, która wersja klipu podoba się bardziej?

Nie ma więcej wpisów