Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdybyście postąpili inaczej? Gdybyście w jakiejś sytuacji zareagowali w zupełnie inny sposób? Czy bieg historii obróciłby się o 180 stopni, czy może jakimś cudem i tak spotkałoby Was to, co już dawno było Wam pisane? Do takich refleksji zmuszają nas Szkoci z Biffy Clyro za sprawą swojego najnowszego teledysku do kawałka Biblical – drugiego oficjalnego singla, pochodzącego z ich ostatniego dwupłytowego wydawnictwa Opposites.

A teraz przypomnijcie sobie film Dzień Świstaka, w którym prezenter prognozy pogody wyjeżdża do małego miasteczka, aby zrelacjonować przebieg corocznego święta zapowiadającego nadejście wiosny – Dnia Świstaka. W końcu dochodzi do wniosku, że to był najgorszy dzień w jego życiu. Niestety budzi się następnego ranka i okazuje się, że przeżywa go ponownie. Chyba skojarzenie z klipem szkockiego trio jest oczywiste.

Teledysk do utworu Biblical, który idealnie obrazuje słowa piosenki, możecie obejrzeć powyżej. Warto jeszcze dodać, że muzycy już przygotowują kolejne niespodzianki dla fanów – w kwietniu do sprzedaży trafi ekskluzywny 7-calowy singiel, zawierający utwór Modern Magic Formula w wersji live nagranej w Dortmundzie. Natomiast na jego stronie B znajdzie się nieznany dotąd utwór City of Dreadful Night.

Nie ma więcej wpisów