Szwedzki producent Axel Willner nie próżnuje. Właśnie wziął na warsztat utwór, pochodzący z albumu Lonerism grupy Tame Impala, do którego muzycy stworzyli swój ostatni klip. Z trwającego około cztery i pół minuty kawałka Mind Mischief, The Field stworzył prawie jedenastominutowy, psychodeliczny i niesamowicie hipnotyzujący remiks.

Axel Willner obecnie mieszka i tworzy w Berlinie. Jest popularnym producentem muzyki elektronicznej oraz DJ-em znanym z unikalnego klimatycznego brzmienia. Prócz własnych albumów ma na swoim koncie pokaźną liczbę remiksów utworów takich artystów jak: Thom YorkeBattles,Junior Boys czy Bear in Heaven. Jego remiks utworu Tame Impala znalazł się na wydanym właśnie singlu Mind Mischief, obok innej przeróbki tego kawałka, autorstwa Ducktails.

Jeżeli jesteście ciekawi obu remiksów powyżej znajdziecie Mind Mischief w wersji The Field, a poniżej możecie odsłuchać długością zbliżony do oryginału remiks Ducktails.

Przypominam, że samych muzyków z zespołu Tame Impala będziemy mogli usłyszeć już za cztery miesiące na jednej ze scen Open’er Festiwalu.

 

Nie ma więcej wpisów