Lemmy nigdy nie przestaje mnie zadziwiać – możemy usłyszeć z ust reżysera i producenta filmu o tej niezwykłej postaci rocka, dodając – wydaje ci się, że już go poznałeś, ale tak naprawdę nie masz pojęcia, kim jest. Coś w tym może być, bo obok Ozzy Osbourne’a jest to muzyk, o których krąży najprawdopodobniej najwięcej dziwacznych historyjek i niepotwierdzonych legend.

Ian Lemmy Kilmister to założyciel, wokalista i basista jednej z najbardziej rozpoznawalnych grup metalowych na świecie – Motörhead. Dziś już staruszek, mający prawie 70 lat na karku i działający na scenie praktycznie 40, jest niewątpliwym indywiduum na scenie mocnych brzmień. Do inspiracji jego twórczością przyznają się m.in. Metallica, Guns & Roses, Foo Fighters, czy The Clash.  Jego osobowość to kwint esencja rock & rolla – pije na umór, pali jak smok i nie ulega chwilowym trendom, czy naciskom showbusinessu,  zawsze pozostając wierny swoim ideałom, co budzi szacunek środowiska i uwielbienie wśród swoich fanów.

Już 20.03, o 20:00, we wszystkich kinach sieci Multikino będziecie mieli okazję zobaczyć głośny film dokumentalny, poświęcony biografii tego właśnie artysty. Po pokazie 49% Motherfucker, 51% Son of a Bitch, przygotowano specjalny prezent dla fanów, w postaci dwóch koncertów Lemmy’iego. Pierwszy wspólnie z Motörhead oraz drugi z Mettalicą.

Poniżej pełna lista kin, w których odbędzie się wydarzenie Lemmy: 49% Motherfucker, 51% Son of a Bitch:
Multikino Bydgoszcz
Multikino Elbląg
Multikino Gdańsk
Multikino Gdynia
Multikino Koszalin
Multikino Kraków
Multikino Łódź
Multikino Poznań 51
Multikino Rzeszów
Multikino Słupsk
Multikino Tychy
Multikino Poznań Malta
Multikino Szczecin
Multikino Ursynów
Multikino Włocławek
Multikino Wrocław Arkady
Multikino Zabrze
Multikino Pasaż
Multikino Złote Tarasy

Kiedy: 20.03 (środa)
Gdzie: sieć kin Multikino
Wstęp: bilety na FB Multikino: 18 zł / w kasach: 22 zł
Start: 20:00

Nie ma więcej wpisów