Burn Selector Festival to chyba ostatnia duża impreza, której jakiekolwiek szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione. Wiemy tylko, że ma się odbyć. Wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny, poznamy pierwsze informacje dotyczące 5. edycji tej imprezy.

Przede wszystkim dowiemy się, gdzie  będziemy mogli posłuchać selectorowych gwiazd. Przypominam, że Burn Selector Festival od początku swego istnienia, czyli od 2009 roku, odbywał się na krakowski Błoniach. Jednak parę miesięcy temu Mikołaj Ziółkowski ogłosił, że impreza wyprowadza się z Krakowa. Poznamy również daty festiwalu, no i to, co najważniejsze, czyli pierwsze gwiazdy.

Oczywiście wszyscy są najbardziej ciekawi nowej lokalizacji Selectora. Na oficjalnym profilu imprezy na Facebooku możemy przeczytać tylko, że miejsce ma być zaskakujące.

W poprzednich czterech edycjach headlinerami byli m.in.: Röyksopp, Faithless, La Roux, Klaxons i Magnetic Man. Poniżej możecie zabawić się w organizatorów i wybrać artystów oraz miejsce. Kto wie, może akurat trafimy w dziesiątkę. Konfrontację wyników Waszego głosowania i oficjalnych ogłoszeń pokażemy oczywiście 21 marca. Natomiast powyżej możecie przypomnieć sobie, jak wyglądała ostatnia krakowska edycja Burn Selector Festival.

[poll id=”11″]
[poll id=”12″]

 

 

Nie ma więcej wpisów