Kolektyw Mustnotsleep, czyli Fau i Kacper P. to uznana marka na polskiej scenie elektronicznej. Są promotorami imprez o najwyższej jakości, DJ-ami oraz fascynatami muzyki.

Jako promotorzy znamienitego cyklu Music of the Future organizowali występy m.in. takich artystów jak: Blawan, Pariah, Joy Orbison, Dixon. Trzecie urodziny obchodzone będą wyjątkowo uroczyście i mocno. 22 marca absolutnie nie wyjeżdżajcie z Warszawy. W klubie 1500m2 do wynajęcia wystartuje bowiem wielkie party na trzech salach, na których kręcić płytami będzie śmietanka sceny house i techno. Headlinerami imprezy będą Boddika oraz Kassem Mosse.

Boddika to solowy projekt Ala Bleeka (duet Instra:Mental). Muzyka taneczna o wpływach Detroit techno, acid house, garage i klasycznego electro. Artysta wykorzystuje często zapomniane instrumenty analogowe, jak Roland 808, 909.

Kassem Mosse aka Gunnar Wendel to tajemnicza, ale już bardzo respektowana postać na scenie techno. Dojrzałość jego produkcji, charakterystyczne surowe brzmienie i wychodzenie poza schematy produkcji analogowej kłócą się trochę z młodym wiekiem tego artysty. Jest to jednak genialny producent, redefiniujący niejako pojęcia deep/techno. Tak, to może być jeden z najciekawszych setów usłyszanych tej wiosny w Warszawie.

Powyższe rekomendacje zapewne są wystarczające, by zachęcić Was do odwiedzenia klubu 1500m2 podczas urodzinowego party. Dodam, iż na imprezie wystąpią jeszcze inni, dobrze znani stołecznej publiczności DJ-e: BLKSHP, Warsaw Calling, Mal oraz po raz pierwszy w takim zestawieniu reprezentanci sceny okołohiphopowej: Jnkp, Groh, Buszkers, 2sty.

Sto lat dla Mustnotsleep!

Kiedy: 22.03 (piątek)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 (Solec 28)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 15-30PLN

Nie ma więcej wpisów