Nadchodząca sobota – 23 marca – we wrocławskich Puzzlach zapowiada się naprawdę gorąco. Już za kilka dni klub wypełnią brzmienia, które będą wynikiem połączenia jamajskiego dubu z cumbią oraz wszelkiego rodzaju tropikalnymi dźwiękami.

Po raz pierwszy w Polsce wystąpi bowiem Petardo – pochodzący z Peru DJ i dziennikarz muzyczny. Od wielu lat rezyduje w Europie i prezentuje cumbię za sprawą audycji muzycznych, które prowadzi oraz imprez, które gra.

Jak sam mówi: Kiedy gram, staram się pokazać jak najbardziej globalną stronę dubu. Dub jest podstawą, jest jak matka i ojciec całej muzyki elektronicznej. Dlatego moje sety zaczynam od roots reggae, które jest podstawą, by później przejść do głęboko zdigitalizowanej cumbii i steppersów, i każdego innego tropikalnego brzmienia z bassem w roli głównej.

Wiecie już zatem, czego się spodziewać po kolejnej imprezie spod szyldu Imported Go(o)ds. Co więcej, w sobotę wystąpią również: Positive Thursdays in Dub (w składzie: Rafał Konert (DJ) i Sebastian Pachecki (trąbka)), których będzie wspierał trębacz – Jan Michalec i puzonista – Tomek Kasiukiewicz oraz beatboxer Zgas.

 

Kiedy: 23.03 (sobota)
Gdzie: Wrocław, klub Puzzle (Przejście Garncarskie 2)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 7 zł

Nie ma więcej wpisów