Organizator Burn Selector Festival 2013, czyli agencja Alter Art, wie jak zachęcić nas do tego, żebyśmy rzucili wszystko i niemal teleportowali się na teren imprezy. Od pięciu lat atmosferę regularnie podsycają bardzo kreatywnymi spotami reklamowymi, które sprawiają, że jesteśmy w stanie wydać każde pieniądze.

Niema co liczyć, że po pierwszych ogłoszeniach, pojawi się filmik, który zdradzi pozostałe ważne gwiazdy 5. odsłony tej imprezy. To już stało się tradycją, że spot musi być tym głównym, a zarazem ostatecznym zwiastunem festiwalu. Warto zatem poczekać, chociażby ze względów artystycznych. Powyżej specjalnie dla Was ułożyliśmy playlistę wszystkich dotychczasowych spotów. To doskonała okazja, żeby przypomnieć sobie, kto wystąpił na poprzednich edycjach w Krakowie. 

A w tym roku będziecie mieli okazję przyczynić się do tej sztuki reklamowej i przy okazji wygrać pierwszy karnet na Burn Selector Festival 2013. Jedyne co musicie zrobić, to wykazać się odrobiną kreatywności. Szczegóły tutaj.

 

Nie ma więcej wpisów