Detroit to prawdziwa wylęgarnia talentów. To właśnie z tego miasta pochodzi Eminem, Jack White czy Alice Cooper. Tutaj urodził się także jeszcze szerzej nieznany, ale obiecujący raper – Black Milk.

Black Milk, czyli Curtis Cross, mimo młodego wieku, na koncie ma już pięć własnych studyjnych albumów. Karierę zaczął od tworzenia bitów dla Slum Village, później postanowił założyć – wraz ze swoimi kolegami Young RJ’em i Fat Rayem – hip-hopowy B.R. Gunna. Choć od tego czasu skupia się głównie na swojej solowej karierze, nie raz mogliśmy go usłyszeć w różnych kolaboracjach, z których najbardziej znana to oczywiście współpraca z Jackiem Whitem.

Teraz Amerykanin ma dla nas coś zupełnie nowego. Do internetu trafił właśnie podwójny singiel zatytułowany Sunday’s Best/Monday’s Worst. Są to dwie piosenki, które działają jak jeden ciągły utwór. Pierwsza część utrzymana jest w nieco gospelowym stylu, natomiast druga, bardziej soulowa, mówi o tragicznej historii opowiedzianej z perspektywy pierwszoosobowego narratora.

Bliźniacze utwory zapowiadają najnowszy album rapera, który na sklepowe półki trafić ma podobno latem.

Nie ma więcej wpisów