Niemal wszystkie letnie festiwale zdradziły już swoje największe gwiazdy. Zapowiedziana została też masa super koncertów. Myśleliście, że już nic Was nie zaskoczy. Zobaczcie, kto wystąpi na 5. edycji Burn Selector Festival.

Troszeczkę musieliśmy poczekać na jakiekolwiek informacje dotyczące 5. odsłony tego najmłodszego festiwalowego dziecka Alter Artu. Jednak na te wieści zawsze warto poczekać. Mistrz ogłoszeniowych ceremonii, czyli Mikołaj Ziółkowski i tym razem nie zawiódł. W programie Agnieszki Sielańczyk na falach Radia Roxy zdradził, że na scenach Burn Selector Festival w nowym miejscu pojawią się The Knife!

Karin Dreijer Andersson i Olofa Dreijera to chyba najbardziej wyczekiwany duet w naszym kraju! The Knife będą promować oczywiście swój najnowszy krążek Shaking The Habitual, którego premiera przewidziana jest na 8 kwietnia.

Pamiętajcie, że są to dopiero pierwsze ogłoszenia, a mamy to szczęście, że line-upy naszych największych festiwali nigdy nie są ubogie. Swoją drogą lepszego ogłoszenia spodziewać się nie mogliśmy.

Nie ma więcej wpisów