Gitara, bas i perkusja. Trzech miłych chłopaków z Warszawy postanowiło udowodnić, że te trzy instrumenty w zupełności wystarczą, żeby zatrząść ziemią i wywołać muzyczny huragan. Kto nie wierzy, że oni naprawdę to potrafią, niech wybierze się na ich koncert – zanim jednak Panowie z Magnificent Muttley wyruszą w trasę, dzięki projektowi Otwarta Scena, możemy namiastkę koncertu – całkiem konkretną – mieć u siebie w domu. Wystarczy tylko włączyć filmik i ustawić głośność na full.

To trio z każdym kolejnym nagraniem udowadnia, że muzyka gitarowa w Polsce ma się całkiem dobrze i najlepszą receptą na sukces jest po prostu granie z sercem. Po tych chłopakach widać, że granie sprawia im ogromną przyjemność, ponadto ładunek energii jaki drzemie w perkusiście Aleksandrze Orłowskim, mógłby z powodzeniem zasilić miasto średniej wielkości przez najbliższe pół roku.

Przekonajcie się ile mocy można wygenerować w ciągu zaledwie pięciu minut. Kawałek Stains z debiutanckiej płyty Magnificent Muttley na Otwartej Scenie do posłuchania powyżej.

Nie ma więcej wpisów