Ostatnio otrzymaliśmy sporo dobry wieści na temat OFF Festiwalu, który niezmiennie odbędzie się w Dolinie Trzech Stawów. Do tej pory dowiedzieliśmy się, iż impreza przesunęła się na początek sierpnia – wystartuje dokładnie 2.08 i potrwa trzy dni. Ponadto ujawniono już dosyć spory kawałek tegorocznego line-upu, który w obecnej chwili prezentuje m.in. takich artystów jak: AlunaGeorge, Laurel Halo, Blondes,The Walkmen, Godspeed You! Black Emperor, Skalpel, Goat, Girls Against Boys, Mykki Blanco, The Haxan Cloak.

Organizatorzy zapewniają jednak, iż do Katowic warto będzie wybrać się już nieco wcześniej, niż zapowiada termin rozpoczęcia głównej imprezy. Już 1 sierpnia rozpocznie się koncertowy przedsmak katowickiego festiwalu. W klubach miasta odbędzie się offowy before party, podczas którego wystąpią: Patrick Wolf, Micachu, A Band Of Buriers oraz Labyrinth Ear. Więcej informacji na ten temat pojawi się już wkrótce, tymczasem…rezerwujcie czas wolny!

Bilety na festiwal są już dostępne w sprzedaży:

– trzydniowe karnety z polem namiotowym: 190 zł
– trzydniowe karnety bez pola: 150 zł
– czterodniowe karnety z polem namiotowym: 210 zł
(czterodniowe karnety bez pola namiotowego zostały wyprzedane)
– bilety na tegoroczny OFF Club (dostępne tylko w OFF Sklepie) – dla posiadaczy karnetów na OFF Festival 2013: 30 zł, dla pozostałych osób: 40 zł.

Nie ma więcej wpisów