To pewnie jedna z najciekawszych hip-hopowych kolaboracji w ostatnim czasie, na naszym rodzimym podwórku. W jednym numerze spotkali się świetni polscy raperzy: Tede, Pelson, Obi, VNM, Diox oraz Numer Raz. Ten pierwszy jest gospodarzem numeru, który promuje jego najnowszy album – Elliminati. Album od piątku 22 marca jest dostępny w sprzedaży.

Wydaje mi się, że nie ma potrzeby przedstawiać Tedego, ponieważ jest on na tyle barwną postacią polskiego przemysłu muzycznego, że praktycznie każdy o nim słyszał. Jedni go lubią, inni nienawidzą, jednak pewne jest to, że nie zważając na zróżnicowane opinie na swój temat, raper cały czas działa i nagrywa. Trzeba również przyznać, że Tede jest niezwykle pracowitym MC. Ma na koncie wiele mixtape’ów, kolaboracji z innymi raperami, a album Elliminati to już jego 12 solowa płyta. Za brzmienie dwupłytowego wydawnictwa, na który składają się aż 34 numery, odpowiada producent Sir Michu. Muzyk już od kilku albumów współpracuje z warszawskim raperem i dba o ich niepodrabialne brzmienie.

Tak Się Robi Remix to już piąty klip promujący wspomniane wydawnictwo. Za produkcję teledysku odpowiedzialna jest ekipa First Floor Studio oraz Drofiak Film.

Nie ma więcej wpisów