Uwagę wszystkich miłośników polskiego rapu – zwłaszcza tego w najlepszym wydaniu – kieruję na wydarzenie, które odbędzie się w najbliższy czwartek we Wrocławiu. Już 28 marca w klubie Brooklyn wystąpi bowiem reprezentant łódzkiej rap sceny – Zeus. Będzie to kolejny przystanek na trasie koncertowej promującej ostatni album rapera pt. Zeus. Nie żyje.

Zeus (właściwie Kamil Rutkowski) działa od 1998 roku. Od 2006 roku – wraz z Joteste – tworzy grupę Pierwszy Milion. Ten pochodzący z Łodzi raper i producent muzyczny ma na swoim muzycznym koncie cztery albumy: Co nie ma sobie równych (2008), Album Zeusa (2009), Zeus, jak mogłeś? (2011) oraz ostatni – wspomniany już – Zeus. Nie żyje. (2012). Jego muzyka to rap z najwyższej półki – charakteryzujący się beatami najlepszej jakości, niepowtarzalnym feelingiem, błyskotliwymi i szczerymi tekstami.

Koncerty Zeusa to z kolei wydarzenia, podczas których Kamil serwuje publiczności potężne dawki energii. Kto miał już okazję posłuchać rapera na żywo, ten doskonale wie, o czym piszę. Gorąco polecam Wam wybrać się w nadchodzący czwartek do Brooklynu – cokolwiek by się nie działo, Zeus jest jest gwarancją udanego koncertu.

Co więcej, tego wieczoru na scenie pojawią się również: Rekord, Haju, Roxon, Człowień, Shot, Bleiz, Zioło, Kuba Knap, ZeteNWuPe, FonoPe + CHT, OzM, Dapit, BeDoZet, Anemik.

Kiedy: 28.03 (czwartek)
Gdzie: Wrocław, Brooklyn Club (Piotra Skargi 18 (wejście od ul. Nowej))
Start: godz. 19:00
Wstęp: przedsprzedaż: 25 PLN / w dniu koncertu: 35 PLN

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów