Są takie utwory, które przy pierwszym odsłuchu traktujesz, jak melodię znaną od lat. Melodię, która tkwiła w Twojej głowie i ktoś właśnie teraz postanowił ją zanucić. Tak też jest z najnowszym utworem Fryars On Your Own opatrzonym niezwykle sensualnym video.

Benjamin Garrett jest człowiekiem orkiestrą: pisze teksty, śpiewa, gra na pianinie i akordeonie. Zasłynął całe wieki temu (2006 rok), a w 2009 roku na świat przyszła jego pierwsza płyta Dark Young Hearts. Po paru EP-kach, w tym ostatniej, wydanej w lutym, londyński muzyk nie próżnuje i przedstawia nam nowe dziecko – bardzo nostalgiczny numer On Your Own.

Jak tylko włączycie play, zakochacie się w tym ciepłym wokalu, w tym miękkim, delikatnym brzmieniu perkusji, w refrenie On your own, feeling like you don’t belong.

Klip do tej produkcji jest dziełem Olivera Grouix, trzeba przyznać, że dosyć dobrym dziełem, gdyż ta cała masa łez w nim płynąca oraz zwolnione tempo idealnie odzwierciedlają nastrój utworu. Dźwięk w połączeniu z obrazem daje nam swoiste katharsis. Posłuchajcie i obejrzyjcie sami.

Nie ma więcej wpisów