Utwór We Up pochodzi z najnowszego albumu 50 CentaStreet King Immortal, którego premiera zaplanowana jest na ten rok. Będzie to już piąty studyjny album rapera. Singiel to póki co 8. potwierdzony kawałek na nadchodzącej płycie Curtisa Jacksona. Lista gości w dotychczas ogłoszonych i udostępnionych utworach robi wrażenie. Nad kawałkami pracowali m.in. Alicia Keys, Eminem, Adam Levine, Dr. Dre, Snoop Dogg, Chris Brown i Kendrick Lamar. Ten ostatni jest gościem w jego najnowszym tracku i klipie.

Co ciekawe, utwór We Up był dotychczas znany z wersji, w której poza 50 Centem i Kendrickiem występował też Kidd Kidd, podopieczny ekipy Fiftiego – G-Unit. Jednak w najnowszej, udostępnionej przez 50 Centa, wersji utworu słyszymy tylko jego i Lamara. Trzecia zwrotka, którą początkowo dograł Kidd Kidd została usunięta, a swoją drugą dograł gospodarz utworu.

Do kawałka powstała również nowa wersja teledysku, w której nie pojawia się podopieczny teamu G-Unit. Reżyserią klipu zajął się Eif Rivera, który współpracował z 50 Centem przy realizacji wielu wcześniejszych teledysków do jego kawałków. Efektem ich pracy są m.in. obrazy do utworów Major Distribution, All My Love czy Ain’t Gonna Lie.

Nie ma więcej wpisów