Amerykańska gwiazda podkręca atmosferę. Za trochę ponad tydzień wyrusza w trasę koncertową Mrs. Carter Show Tour. Będzie tym samym promować swój nowy krążek, który ma się ukazać jeszcze w tym miesiącu. Niedawno otrzymaliśmy od niej świeżutki kawałek Bow Down / I Been. Dosłownie przed chwilą diva i autorka takich utworów jak Halo czy If I Were a Boy wrzuciła na swój oficjalny kanał na YouTube zapowiedź czegoś dużego.

Kilkusekundowy klip  pokazuje tylko artystkę w seksownej pozie, która szykuje się do uderzenia. Miejmy nadzieję, że taki power  poczujemy już 25 maja, kiedy to Beyonce wystąpi na Orange Warsaw Festival na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety na to wydarzenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, więc śpieszcie się, jeżeli macie ochotę ją zobaczyć.

Nie wiadomo natomiast czy klip zapowiada nowy teledysk artystki, czy może nowy utwór. Wiem tylko, że jutro o godzinie 9 rano czasu EDT, czyli ok 15:00 w Polsce, trzeba być przed komputerem. Na końcu pojawia się komunikat BeyHereNow jeżeli jest to zwiastun nowego materiału, to już teraz zaplanujcie sobie czwartkową przerwę w pracy lub nauce.

Nie ma więcej wpisów