Cykl Decadence wpisał się już na stałe w imprezowy kalendarz poznańskiego klubu SQ. Do tej pory na scenie jednego z najbardziej popularnych miejsc na klubowej mapie Polski wystąpili: Guy Gerber, Ellen Alien, Wolf Lamb, Soul Clap, Kollektiv Turmstrasse.

W najbliższy piątek będzie zatem co świętować. Decadence wchodzi w kolejny etap klubowego grania i rozkręca się na dobre. Podczas 10. edycji zabrzmią dźwięki gwiazdy berlińskiej wytwórni Mobilee – duetu Pan-Pot i Marcin Czubala. Ich występ podczas festiwalu Audioriver (dwa lata temu) nie pozostawił wątpliwości – to było naprawdę mocne udrzenie dobrego tanecznego beatu.

Pan-Pot to duet tworzony przez Tassilo Ippenbergera i Thomasa Benedixa. W 2005 roku dołączyli do wytwórni Mobilee i na dobre zagościli na wielu światowych parkietach, doprowadzając klubowiczów do tanecznej gorączki. Surowe minimalistyczne dźwięki sprawiają, że mamy do czynienia z jedymi z najbardziej charakterystycznych brzmieniowo artystów berlińskiej sceny. Kto był na piątej odsłonie cyklu Decadence, ten wie, że chłopcy potrafią porwać tłumy.

Marcin Czubala to postać, której zarówno na polskiej, jak i zagranicznej scenie muzyki elektronicznej nikomu przedstawiać nie trzeba. Nasz najlepszy towar eksportowy prezentuje wysublimowane dźwięki, które w klubie ekslopdują ze zdwojoną siłą.

Zapowiada się długi, piątkowy wieczór, a to wszystko podczas 10. edycji poznańskiego cyklu Decadence w klubie SQ.

 

Kiedy: 05.04 (piątek)
Gdzie:
 Poznań, klub SQ (ul. Półwiejska 42)
Start: 22:00
Wstęp: 20-29 PLN

Nie ma więcej wpisów