Poznań to miasto, które nie stroni od promowania kultury, a jego mieszkańcy od pewnego czasu nie mogą narzekać na niedobór ciekawych koncertów. Tym razem Strefa Kultywator zaprasza na serię wyjątkowych koncertów obiecujących, polskich wykonawców.

10 kwietnia do Strefy zawita Meagre Quartet, pięcioosobowy skład, w muzyce którego możemy doszukać się przede wszystkim miłości do jazzu, ale także różnego rodzaju dźwiękowych eksperymentów.

Cztery dni później ten sam klub odwiedzą Drekoty – tajemnicze, niepokorne i zadziorne. Jeszcze bardziej intrygująco przedstawia się Miss God, artystka, która przywołuje duchy przodków za pomocą specyficznej mieszanki etno z elektroniką.

Jeśli Miss God kontaktuje się z pradawnymi istotami to Lody, rozrywkowy, kolorowy duet, z pewnością nawiązał kontakt z kosmitami, a przynajmniej na to wskazywałoby futurystyczne, taneczne elektro, które produkują. Energiczny beat i wibrujące syntezatory z pewnością dostarczą pozaziemskich doznań uczestnikom koncertu.

Na zakończenie tego wyjątkowego, polskiego miesiąca zagrają dobrze znani czytelnikom Music is Tres B. Słodki głos Misi Furtak na tle łagodnych electro popowych kompozycji zadziała jak lekarstwo na nerwy i wszystkie problemy.

Nie ma więcej wpisów