W najbliższy weekend Prozak 2.0 zamierza przetestować kondycję imprezową mieszkańców Krakowa. Kolejny raz podczas Alternative Fest klub ugości światowego formatu gwiazdy elektroniki, a zabawa będzie trwała nieprzerwanie od piątku do niedzieli.

Pierwszą gwiazdą, która zagra w Prozaku w ten weekend będzie Marc Houle, Kanadyjczyk, gwiazda kultowej wytwórni Minus. Jeszcze zanim zaczął tworzyć własną muzykę fascynował się twórczością takich artystów jak Kraftwerk i Depeche Mode, a także brzmieniami Detroit z lat 90. Obecnie Houle wraz z koleżanką z Minus – Magdą, oraz Troyem Pierce zarządza labelem Items & Things.

Dźwięki przez niego tworzone są bardzo różnorodne, jednak wciąż blisko związane z techno z Detroit, a także z Chicago, z dodatkiem new wave. Artysta znany jest także z zamiłowania do old schoolowych brzmień i analogowych syntezatorów. Jako nieprzeciętnie płodny muzyk, podczas swoich występów Houle grywa zawsze ogromne ilości niewydanego materiału, co czyni jest sety jeszcze bardziej ciekawymi.
Jako support zagrają Chrono Bros, Uno i Mateq.

Kiedy: 05.04 (piątek)
Gdzie: Prozak 2.0, Kraków (Plac Dominikański 6)
Start: 21.00
Wstęp: 25/35 zł

Nie ma więcej wpisów