W przeciwieństwie do większości niemieckich DJów oraz producentów, Oliver Huntemann czyli bohater sobotniej nocy w Prozaku nie mieszka w Berlinie, a rezyduje oraz tworzy w Hamburgu.

Na tamtejszej scenie techno obecny jest już od 15 lat co czyni z niego niemal weterana. Na koncie ma niezliczoną ilość swoich własnych kawałków, jak i remiksów tworzonych m.in. dla takich gigantów elektroniki jak Depeche Mode, Underworld i Chemical Brothers.

Huntemann z równą skutecznością nagrywa klubowe hity w pojedynkę, jak i w duecie, jego świetnie przyjęta współpraca z Dubfire zaowocowała kilkoma egzotycznie nazwanymi kawałkami (m.in. Dios, Terra czy Fuego).

Mieszkaniec Hamburga realizuje się także jako założyciel znanych i szanowanych labeli, spośród których najmłodszym jest Ideal Audio, wytwórnia, która zyskała szacunek tak ważnych osób jak Richie Hawtin, Sven Väth czy Josh Wink.

Huntemann nagrywa EPki jak i pełne albumy, a czasem łączy je w cykle takie jak PLAY!01 zapoczątkowany przez album dokumentujący set z klubu D-Edge w magicznym Sao Paulo.

Tego wieczora jako support zagrają Discox, Siasia, Senthia i Meg Cocaine.

Kiedy: 6.04 (sobota)
Gdzie: Prozak 2.0, Kraków (Plac Dominikański 6)
Start: 21.00
Wstęp: 25/35 zł

Nie ma więcej wpisów