1   +   2   =  

Niektórzy nie otrząsnęli się jeszcze po świetnym występie Kasabian na Impact Festival, a już czas przygotować się na kolejne uderzenie. Mocne i elektroniczne, jak wynika z wywiadu, którego udzielił Tom Meighan dla MTV. Wokalista zdradził, że piąty album jest już w drodze.

Jakie będzie nowe brzmienie Kasabian? Już w zeszłym roku muzycy zapowiadali, że chcieliby wrócić do korzeni. Wszystko wskazuje na to, że Anglicy poszli o krok dalej. Frontman tak opisuje prace nad nowym wydawnictwem: To jak ostre remiksy w wykonaniu The Prodigy. (…) Jest świetnie i mamy naprawdę ostrą perkusję. Brzmi bardzo elektronicznie.

Ile trzeba będzie czekać na następcę Velociraptor!? Tego nie wiadomo. Dzieło o nieznanym jeszcze tytule jest obecnie w fazie nagrywania. Zespół właśnie zakończył krótkie europejskie tournée, w którym nie zabrakło wyprzedanych koncertowy, działalności charytatywnej czy grania na śnieżnych stokach Austrii. Choć smuci pusty kalendarz eventowy grupy, możemy mieć nadzieję, że zostanie on niedługo zaktualizowany za sprawą nowej płyty. A Kasabian niejednym nas jeszcze zaskoczą.

Nie ma więcej wpisów