Już w najbliższą niedzielę, 28.04, we wrocławskich Puzzlach wystąpią The &, czyli producent Michał Kush i wokalista Radek Rejsel. Artyści łączą w swojej twórczości różne style, mieszają brzmienia, generując nimi różne nastroje. Eksperymentują z electro, odmianami soulu i funku, a także z new wave czy też z rapem.

Efekt łączenia przez The & pozornie niepasujących do siebie elementów możecie usłyszeć na EP-ce pt. Black, która jest dostępna w sieci za darmo. Taki właśnie jest zamysł albumu Black Purple, który zostanie wydany w kilku częściach – pojawi się w internecie bezpłatnie. Część Black to ta bardziej poważna, mroczna, momentami smutna i refleksyjna. Natomiast część Purple będzie niosła mniejszy ładunek emocjonalny, obdarta zostanie z głębokiego przekazu i – bardziej niż umysł – będzie angażowała do pracy nasze nogi.

Duet The & nie chce odcinać się od wielowartościowego zbioru, jakim jest muzyka pop. Dzięki temu dostajemy interesujące, chwytliwe utwory, okraszone pociągającym wokalem. Czego chcieć więcej? Koncertów oczywiście. Nie przegapcie niedzielnego występu!

Kiedy: 28.04 (niedziela)
Gdzie: Wrocław, Puzzle (Przejście Garncarskie 2)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 20 zł (przedsprzedaż w klubie) / 25 zł (w dniu koncertu)

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

 

Aktualizacja (26.04):

Niestety, koncert został odwołany.

Nie ma więcej wpisów