22 stycznia ukazał się jej debiutancki krążek – Industrialnie / Instynktownie. Od tamtego czasu zdążyła już ruszyć w trasę i zaczarować publiczność m.in. w Toruniu, Poznaniu i Elblągu. Teraz przyszła również pora na Warszawę. Będzie to pierwszy w tym roku, klubowy koncert projektu Lena Romul Industrialnie w stolicy naszego kraju.

Lena szerszej publiczności dała się poznać, biorąc udział w IV edycji popularnego programu Mam talent!. Po niespełna roku od finału telewizyjnego show, z zupełnie odmienionym wizerunkiem, artystka powróciła z nowym materiałem. Obecnie prowadzi dwa projekty muzyczne: Industrialnie i Instynktownie, które – jak twierdzi – są odzwierciedleniem jej dwojakiej natury. W Warszawie publiczność będzie miała okazję usłyszeć materiał stworzony w ramach projektu Industrialnie, który jest miksem muzyki elektronicznej i rockowej z elementem popowym, czyli wokalem Leny i jej odważną, często melancholijną i pełną przemyśleń warstwą tekstową.

Koncert, który odbędzie się w Syrenim Śpiewie, będzie wyjątkowy. Całość występu będzie bowiem rejestrowana, a każdy z Was obecny w środowy wieczór w klubie, będzie mógł za pomocą swojej komórki przyczynić się do powstania nagrania. Po koncercie Lena zadba o zmontowanie wszystkich przysłanych przez Was materiałów do dźwięku, który nagra zespół.

Afterparty również nie będzie typowe. Po koncercie przewidziane jest bowiem jam session. Muzycy z zespołu oraz wszyscy inni chętni instrumentaliści i wokaliści będą mogli wejść na scenę i wykonać wybrany utwór. Formuła składała się będzie z dobrze znanych piosenek, które zapewne wszyscy kojarzymy, uwielbiamy i które nas poruszają.

W środowy wieczór w Syrenim Śpiewie na pewno nie zabraknie improwizacji, mnóstwa świeżych dźwieków oraz wielu zdolnych muzyków.

Kiedy: 24.04 (środa)
Gdzie: Warszawa, klub Syreni Śpiew (ul. Szara 10a)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 10 zł

Nie ma więcej wpisów