Crystal Castles raczy nas nowym video. Po Sad Eyes i Plague obrazem opatrzony został kolejny utwór z wydanej w 2012 roku płyty III Affection.

Tym razem przenosimy się w trochę psychodeliczny klimat pełen stroboskopów i efektów przypominających filmy nagrywane na VHS. Zmieniające się postaci w maskach oraz samą Alice Glass wymalowaną pomadką w kolorze ognistej czerwieni, ogląda się niczym trailer do kolejnej części Blair Witch Project.

Klip to tak naprawdę zbitek paru obrazów, za którymi stoją różni reżyserzy. I tak Alice zarejestrowana została przez drugą połowę duetu – Ethana Kath, przebitki z Ethanem i Alice razem, to twór ich perkusisty, zaś stanowiące tło graffiti, to nagrania wykonane przez niejakiego Marca Pannozzo. Cały kolaż złożył Stephen Agnew.

No cóż, trzeba przyznać, że jak na tak skomplikowane dzieło i to stworzone pomiędzy jednym a drugim koncertem (obecnie trwa, promująca płytę III, trasa koncertowa zespołu), klip ładnie dopełnia muzykę. Głos wokalistki brzmi w tym wszystkich zaś, jak wstęp do niezłego horroru. Co myślicie?

Nie ma więcej wpisów