Na polskim facebookowym profilu Hip Hop Kemp wciąż trwa Wielka Sonda Polskich Artystów. Fani mogą wskazywać w niej raperów, których chcieliby usłyszeć podczas festiwalu w Czechach. Tymczasem jeden z nich został właśnie ogłoszony jako kolejny gość imprezy. Do ekipy Bisz & B.O.K. Liveband dołącza tym samym Miuosh.

Miuosh to jedna z najważniejszych postaci śląskiej rap sceny. Przez wiele lat poruszał się w różnych stylistykach rapowej formy przekazu. W karierze miał album uliczny (z Bas Tajpanem), potem horrorcore’owy (płyta Pogrzeb), aż ostatecznie poprzestał na trueschoolu, wydając w 2011 roku album pt. Piąta strona świata i w zeszłym roku krążek pt. Prosto przed siebie. Dwa ostatnie albumy uzyskały w Polsce status złotej płyty.

To jednak nie koniec festiwalowych ogłoszeń, bowiem do line-upu HHK dołączyli także Czesi z grupy Prago Union, słowacki duet Moja Reč oraz niemiecki artysta Megaloh.

Przypominam, że Hip Hop Kemp odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia, w czeskiej miejscowości Hradec Králové, a bilety na ten festiwal można nabyć za 209 zł (normalny) oraz 409 zł (VIP).

Nie ma więcej wpisów