Organizatorzy Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odchodzą od wypracowanej przez lata formuły tego typu imprez i po raz kolejny zapraszają znanych artystów światowej sceny muzycznej. W tym roku na terenie kampusu UEK zobaczymy i usłyszymy dwie głośne nazwy. Headlinerami krakowskiej imprezy są Hadouken! oraz The Subways. Dla tych pierwszych będzie to trzecia wizyta w naszym kraju. Brytyjczycy promują właśnie swoją najnowszą płytę pt. Every Weekend. Muzycy zagrają 14 maja.

W drugi dzień, 15 maja, na scenie pojawi się inna grupa z Wysp Brytyjskich – The Subways. Sławę zyskali hitem Rock&Roll Queen z pierwszej płyty Young for Eternity. Na swoim koncie mają jednak jeszcze dwa inne wydawnictwa i cały czas pracują nad czwartym krążkiem.

Oprócz zagranicznych gwiazd, wystąpią również polscy artyści. Pierwszego dnia zagrają Muchy, Vavamuffin oraz Kamp!. Supportami The Subways będą hip-hopowi wykonawcy – O.S.T.R. i Grubson. Zarówno we wtorek, jak i w środę zorganizowane zostaną juwenaliowe afterparty w klubach Cień i Base.

Kiedy: 14-15.05 (wtorek-środa)
Gdzie: Kraków, Kampus UEK
Wstęp: bilety jednodniowe: 30-50 zł / karnety: 50-80 zł
Start: 17:00

Nie ma więcej wpisów