Mateusz Boruszczak, który kryje się pod enigmatyczną nazwą Niedodźwięki, zaprezentował nowy utwór pt. Nudy zapowiadający kolejną EP-kę. Wydawnictwo będzie się nazywać Nieco cienki rap i nie wiadomo jeszcze, kiedy ukaże się w całości.

W międzyczasie muzyk zapowiada także, że ma kilka pomysłów na nowe Niedodźwięki. Jednocześnie ma zamiar stworzyć muzykę do spektaklu i filmu – prace już trwają, więc pozostaje cierpliwie czekać na ich efekty. Biorąc pod uwagę, że muzykę Niedodźwięków można śmiało nazwać soundtrackiem do życia samego jej autora, stworzenie ścieżek do tych obu projektów może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Dodając na koniec, z racji bycia fanką twórczości Mateusza, czekającą cierpliwie na jego kolejne koncertowe kroki, chcę pomóc mu w skompletowaniu koncertowego składu Niedodźwięków. Muzyk szuka zdolnej osoby z Poznania potrafiącej grać na klarnecie – więc jeżeli znacie jakiegoś klarnecistę lub klarnecistkę z Poznania, która z chęcią rozpoczęłaby z nim współpracę, zgłaszajcie się do Mateusza na facebookowym profilu Niedodźwięków.

Nie ma więcej wpisów