Wielu może zadawać sobie pytanie: po co polski serwis pisze o wydarzeniu, które będzie miało miejsce za granicą? Powody są dwa – ta impreza będzie naprawdę dobra i odbędzie się wcale nie tak daleko od polskiej granicy.

Na festiwalu Rock for People zagrają w tym roku tacy giganci muzyki jak Queens of the Stone Age, Papa Roach, Thirty Seconds to Mars, A Day to Remember, Foals, Billy Talent, Modestep, Borgore i Gogol Bordello. Jakby tego było mało, ostatnio do tej zacnej grupy dołączyły trzy kolejne grupy, dobrze znane wszystkim lubiącym posłuchać gatunków muzyki z końcówką -core. Są nimi The Devil Wears Prada, The Ghost Inside i Heart in Hand.

Festiwale rockowe z taką liczbą gwiazd w line-upie nie zdarzają się w okolicy Polski zbyt często. Dla wszystkich, których bariera graniczna nieco deprymuje, mamy świetną wiadomość. To tylko 50 kilometrów od Polski – w mieście Hradec Králové, do którego będziecie się mogli dostać specjalnym busem nazwanym Bus for the People.

Rock for People to aż cztery lipcowe dni (2-5 lipca), podczas których będziecie mogli posłuchać gigantów ogólnoświatowej sceny muzycznej. Karnety na imprezę kosztują póki co 249 złotych, ale cena może wzrosnąć, więc warto decydować się szybko. Warto odłożyć też trochę gotówki na zwiedzanie sąsiedzkiego kraju, no i oczywiście na czeskie piwo.

Nie ma więcej wpisów