Przed nami kolejna edycja cyklu koncertowego Urban Heroes, która odbędzie się 29 maja na terenie dawnej Fabryki Miraculum w Krakowie. Tym razem głównym punktem wieczoru będą koncerty takich muzyków jak Slow Magic, Giraffage i Mister Lies. Ponadto, po raz pierwszy w serii cyklu UH organizatorzy przygotowali coś specjalnego – w godzinach popołudniowych (około godziny 15:00) będzie można wybrać się na Garden Party z grillem w pofabrycznym otoczeniu krakowskiego Zabłocia.

Slow Magic – tajemniczy projekt muzyka, który na koncertach pojawia się w ręcznie wykonanej masce i jest wyposażony w laptopa i bęben. Jego muzyka to marzycielski wytwór nieznanego, wyobrażonego przyjaciela. Debiutancki album, zatytułowany określany jest mieszanką indie-rocka, chilloutu, lo-fi i współczesnej elektroniki. Nad jego muzyką natomiast nie warto wieszać żadnych określeń gatunkowych, gdyż w każdej chwili może zaskoczyć nas czymś zupełnie odrębnym od całej reszty.

Giraffage – jest Amerykaninem i nazywa się Charlie Yin. Brzmienie, które prezentuje w swoich utworach to gratka dla fanów melancholijnych tworów. Łagodne nuty i delikatne dźwięki perkusji, zaskakujące sample, które jak sam przyznaje artysta: zawierają całe bogactwo YouTube’a. Giraffage to kolejny projekt, który zaliczany jest do skarbów kalifornijskiego garażowego grania.

Mister Lies – multiinstrumentalista, producent i pisarz tekstów w jednej osobie. Tworzy brzmienia melodyjne, spokojne i zdecydowanie bardzo stonowane. Jego twórczość to ambitna mieszanka dźwięku, która była porównywana do klimatów spod znaku Boards Of Canda, Burial i Massive Attack.

Kiedy: 29.05 (środa)
Gdzie: Kraków, Fabryka Miraculum (ul. Zabłocie 23)
Start: godz. 21:00
Wstęp: I pula: 15 zł (do 20.05.2013) / II pula: 25 zł (do 27.05.2013) / III pula: 35 zł (ilość biletów ograniczona)
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku
.


Garden Party
: wstęp wolny
Start: godz. 15:00 – 21:00
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów