Co powstanie z połączenia sił dwóch utalentowanych młodych artystek? Maya Jane Coles i Karin Park dają odpowiedź. Singiel Everything pojawi się na albumie tej pierwszej. Krążek, zatytułowany Comfort, pojawi się dopiero w lipcu, więc trochę jeszcze trzeba poczekać.

Maya jest producentką i DJ-ką pochodzącą z Wielkiej Brytanii. Stworzyła m.in. remiks Spectrum Florence & The Machine i wydała EP-kę Easier to Hide. Natomiast Karin reprezentuje daleką Skandynawię, dokładnie Szwecję i będzie ją można zobaczyć w tym roku w Polsce na festiwalu Audioriver. Z jej utworów najbardziej lubię nieco psychodeliczne Tiger Dreams. Zresztą, artystka ma świetny, bardzo ciekawy głos i to właśnie jej wokal usłyszycie w Everything, w którym jest zawarte wszystko, co najlepsze w brytyjskiej i szwedzkiej elektronice.

W klipie zobaczycie Karin Park w ciemni fotograficznej. Pieczołowicie wywołuje zdjęcia osoby, dla której uwielbienie przekształciło się w niebezpieczną obsesję. Cały obraz, jak i utwór, tworzą bardzo mroczną atmosferę. Jesteś wszystkim tym, czego kiedykolwiek pragnęłam – w tym przypadku nie brzmi jak wesoła, romantyczna piosenka dla zakochanych. Karin doskonale zagrała rolę kobiety szalonej, dręczonej własną manią.

Obrońcy praw zwierząt mogliby mieć tutaj pewne zastrzeżenia co do samego video. Dlaczego? Zobaczcie sami.

Nie ma więcej wpisów