W ramach tegorocznego Coke Live Music Festival zostaliśmy już poczęstowani przez Mikołaja Ziółkowskiego zespołami takimi jak Florence and the Machine, Franz Ferdinand i Biffy Clyro. Jednak, jak wiadomo, ile ludzi – tyle gustów i wszystkim nie sposób dogodzić. Minęło już sporo czasu od kwietniowych ogłoszeń, a internet został zalany przez wielbicieli muzyki falą przypuszczeń, próśb, skarg i zażaleń. Komu tym razem dogodził organizator?

Na pewno fanom Wu-Tang Clan. Grupa, w pełnym składzie, zaprezentuje swój legendarny dorobek oraz nowy materiał. Warto także dodać, że tego roku mija już 20 lat od wydania ich pierwszego albumu – Enter the Wu-Tang.

Pozostaje pytanie: czy faktycznie będzie to, jak zapewniał Mikołaj Ziółkowski, najlepszy line-up spośród edycji, które już się odbyły? Jedni już zacierają ręce, inni wznoszą je ku górze w geście rozpaczy. Jednak dla niezadowolonych jeszcze nic straconego. Kolejne ogłoszenia z pewnością pojawią się wcześniej czy później.

Zapominalskim i jeszcze niezorientowanym przypominam, że CLMF 2013 odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, 9 i 10 sierpnia, a ceny biletów są następujące:
– karnety 2-dniowe: 245 PLN
– karnety 2-dniowe z polem namiotowym: 275 PLN
– bilety jednodniowe: 155 PLN

Nie ma więcej wpisów