Czyżby Edward Sharpe and the Magnetic Zeros powracali do korzeni? Brzmienie nowego singla na to wskazuje, a to wróży bardzo dobrze dla zespołu i fanów.

Grupa Edward Sharpe and the Magnetic Zeros wywodzi się z Ameryki, a ich wokalista, Alex Ebert, jest również aktywnym członkiem innego zespołu – Ima Robot. Dotychczas amerykanie nagrali dwa albumy Up From Below (2009) oraz Here (2012). Z pierwszego pochodzi uwielbiamy przez fanów utwórHome, który swego czasu można było usłyszeć w kilku amerykańskich serialach. Prawdopodobnie dzięki temu drugi album Magnetycznych Zer sprzedawał się dość dobrze. Jednak Ebert, ku uciesze fanów, postanowił niewiele ponad rok po premierze Here wypuścić nowy krążek.

Na Edward Sharpe and the Magnetic Zeros znajdzie się 12 premierowych piosenek. Better Days, który wczoraj trafił do sieci, zdecydowanie bardziej pasuje do debiutu zespołu, niż jego następcy. Być może dlatego Magnetyczni tak szybko postanowili wrócić do poprzedniego brzmienia. Czyżby w Here coś zespołowi nie pasowało? Możliwe. Jednak najważniejsze, że już niedługo będziemy mogli usłyszeć więcej ich nowej muzyki.

Nie ma więcej wpisów