Tego pana nikomu nie trzeba przedstawiać. Był największym muzycznym rywalem Michaela Jacksona, a teraz powraca z nowym klipem. Prince, bo oczywiście o nim mowa, ujawnił teledysk do piosenki Fixurlifeup. Książę wspierany jest przez damską petardę – zespół 3rd Eye Girl. Utwór ten prawdopodobnie znajdzie się na najnowszym albumie muzycznej legendy – Plectrum Electrum.

Klip jest przeplatanką nagrań występów z trasy Live Out Loud, nagrań o zabarwieniu polityczno-społecznym oraz wizualizacji tekstu piosenki. Reżyserią zajęła się Sanaa Hamri, która współpracowała z takimi muzycznymi gigantami, jak Joss Stone, Sting, Common czy Mariah Carey. Jej najbardziej znany teledysk to obraz do Super Bass z repertuaru Nicki Minaj. Oprócz teledysków Sanaa kręci również filmy, a przede wszystkim seriale. Tworzyła znane Gotowe na wszystko i Uwaga, faceci!

Trzeba przyznać, że rok 2013 jest niczym zbawienie na muzyczny rynek. A to dlaczego? Odpowiedź jest prosta – powracają do życia największe legendy światowej muzyki. Dostaliśmy chociażby nowości od Prince`a czy Davida Bowiego, więc pozostaje czekać na nowe nagrania od kolejnych muzycznych ikon.

Nie ma więcej wpisów