Angel Haze i Iggy Azalea nagrały wspólny fristajlowy kawałek na wyśmienitym i znanym podkładzie. Bit, jaki wykorzystały, pochodzi z albumu Watch the Throne nagranego przez duet Jay-Z i Kanye West. Podkład pochodzi z numeru Otis nagranego przez raperów wspólnie z Otisem Reddingiem.

Bardzo fajna, zajawkowa kolaboracja dwóch wyśmienitych raperek, które zyskują coraz to większą popularność. Angel Haze znana jest głównie z beefu z koleżanką po fachu – Azealią Banks. Ma na koncie cztery mikstejpy i EP-kę, a w tym roku szykuje się do wydania swojego oficjalnego debiutu – Dirty Gold.

Iggy Azalea to Australijka, która niedługo wydaje swój debiutancki album. Premiera The New Classic zaplanowana jest na czerwiec tego roku. Promocją jej debiutu zajmują się uznane labele – Island Def Jam i Mercury Records, co dobrze wróży rozwojowi kariery artystki.

Obie panie to charakterystyczne postacie nowej ery amerykańskiego rapu. Kobiet w rapie jak na lekarstwo, a dziewczyny naprawdę maja talent, dlatego życzę im jak najlepiej. Jak radzą sobie we fristajlu? To już oceńcie sami, sprawdzając poniższy kawałek:

Nie ma więcej wpisów