Mniej znaczy więcej – to hasło można by spokojnie przypisać do muzyki Ryana Hemswortha. Artysta tworzy elektronikę nienarzucającą się, spokojną, a zarazem ciekawą. Wyszło spod jego ręki dość dużo remiksów, więc producent na pewno nie próżnuje. Jego Summertime Sadness Lany Del Rey bardziej przypadło mi do gustu niż sam mdły oryginał.

Kanadyjczyk już w najbliższą sobotę pojawi się w warszawskim Mieście Cypel w ramach Redbull Music Academy, o czym niedawno pisaliśmy. Artysta udostępnił również swoją EP-kę Still Awake całkowicie za darmo. Można ją pobrać z jego strony internetowej, czy też po prostu przesłuchać na SoundCloudzie. Still Awake zawiera siedem utworów, z których kawałek Perfectly mogliśmy poznać już wcześniej.

Jednak trzeba co najmniej parę razy przesłuchać całość, żeby zauważyć różnorodność wykorzystanych dźwięków. Najbardziej lubię Mistakes to Make – przypomina momentami ambientalne brzmienie samego Briana Eno. Na pewno warto zwrócić uwagę na ten utwór, ale polecam zapoznać się całym materiałem EP-ki Still Awake. Nie będziecie żałować.

Nie ma więcej wpisów