Projekt Major Lazer, w skład którego wchodzą Diplo oraz Switch, wydał w tym roku album Free the Universe. Produkcja jest fuzją dancehallu, reggae, hip-hopu, electrohouse’u oraz wielu innych muzycznych nurtów i tworzy jedną z barwniejszych, rozrywkowych produkcji muzycznych tego roku. Na płycie występuje plejada gwiazd przeróżnych gatunków muzycznych, włączając Santigold, Elephant Mana, Shaggy’ego, Ms. Dynamite, Wyclef Jeana czy Bruno Marsa.

Najnowszy klip projektu został zrealizowany do utworu Bubble Butt, w którym wokalnie udzielają się 2 Chainz, Bruno Mars, Tyga i Mystic.

Przyznam szczerze, że tytuł nie może Was zmylić, bo kawałek i klip jest po prostu o dużych tyłkach. Teledysk zaczyna się od tego, że do trzech dyskutujących ze sobą dziewczyn przylatuje ogromna kobieta, która przy pomocy czegoś co wychodzi z jej ust i przypomina węże strażackie najzwyczajniej w świecie pompuje im tyłki, zwiększając ich wielkość. W ten oto sposób każda z młodych kobiet dostaje duży tyłek, a dalsza część klipu bezpretensjonalnie je gloryfikuje. Oczywiście dziewczyn na widocznej w teledysku imprezie jest trochę więcej, ale o tym przekonacie się, oglądając teledysk.

Cukierkowe, kolorowe wideo zrealizował Eric Wareheim. Sam numer to całkiem przyzwoity wakacyjny banger, który na pewno poleci on na niejednej imprezie.

Nie ma więcej wpisów