Największy polski festiwal dziś już definitywnie zamyka tegoroczny line-up. Ostatnie ogłoszenia, jak zapowiadał wczoraj Mikołaj Ziółkowski, miały miejsce głównie na oficjalnym profilu Open’er Festiwalu na Facebooku oraz na jego stronie internetowej. Zdecydowaną większość dzisiejszych ogłoszeń stanowią zespoły i artyści znani z naszej rodzimej sceny, niespodzianką jest natomiast obecność angielskiej grupy, którą ostatnio w Polsce mogliśmy zobaczyć w listopadzie zeszłego roku, w roli supportu Muse w łódzkiej Atlas Arenie.

Tym samym festiwalowy rozkład jazdy zamykają: Everything Everything, Stroon, Rykarda Parasol, HipersoniK, Łąki Łan, Fismoll, Vienio, Lilly Hates Roses, Sorry Boys, Kim Nowak, Ballady i Romanse/Igor Boxx oraz  L.U.C & Motion Trio.

Prawdę mówiąc, przydałoby się jeszcze ogłosić gwiazdę formatu Modest Mouse, aby wypełnić pustkę po Amerykanach. Tylko czy w niespełna miesiąc uda się organizatorom kogoś takiego znaleźć? Tak czy inaczej, nie pozostaje nic więcej, jak czekać na godzinową rozpiskę festiwalu. Wtedy tak naprawdę okaże się, na koncerty ilu artystów – z tych, których naprawdę chcemy usłyszeć – uda nam się dotrzeć, a kogo będziemy musieli sobie zwyczajnie odpuścić.

Nie ma więcej wpisów