Jeśli nie oglądaliście filmu Burleska, przez 12 lat mogliście w ogóle nie słyszeć o muzycznych dokonaniach Cher. Ostatni studyjny album divy, Living Proof, ukazał się w 2001 roku. Nie dziwi więc, że informacje o nowej płycie artystki rozchodzą się wielkim echem.

O tym, że coś się dzieje, piosenkarka poinformowała już we wrześniu 2010 roku. Już wtedy Cher nagrywała nadchodzący album. Longplay ma ujrzeć światło dzienne 30 września. Do tego czasu na pewno wiele się wydarzy w związku z premierą. Przedsmak medialnej otoczki już we wtorek, 18 czerwca. Cher będzie gościem specjalnym finału czwartej edycji The Voice. Artystka wykona piosenkę Woman’s World zapowiadającą krążek o tym samym tytule. Od telewizji też miała długą przerwę – na szklanym ekranie nie widzieliśmy jej od 10 lat.

Singiel ukaże się 18 czerwca w formacie cyfrowym. Tego dnia ruszy również przedsprzedaż płyty za pośrednictwem iTunesa, Amazona oraz na stronie artystki. W słowniku Cher nie ma takiego słowa jak starość. Czy jednak powróci w znamiennym dla siebie, wielkim stylu?

Nie ma więcej wpisów