W zaledwie tydzień od hucznego otwarcia (zapraszaliśmy na dwudniowe grand opening z artystami skupionymi wokół kompilacji Music Of The Future oraz Johnem Robertsem), letni klub 500od1500 zaprasza na następny wieczór taneczny z dobrą elektroniką.

Ta nowa miejscówka, będąca siostrą słynnego 1500m2, robi wszystko by nie stać w cieniu swego starszego brata. Nie ma więc przypadkowych artystów, nazwisk jednego sezonu czy no-name-bedroom-DJ’s. Jest polityka edukacyjna i stawianie na tych, którzy w muzyce widzą swoją misję i odcisnęli się znacząco w klubowej historii.

M.A.N.D.Y. to niemiecki, osadzony w Berlinie duet, który tworzą Phillip Jung i Patrick Bodmer. Wraz z Booka Shade i DJ-em T stworzyli Get Physical, czyli obecnie jedną z najbardziej znanych wytwórni wydawniczych z muzyką elektroniczną, taką jak microhouse, minimal czy techno. Wydają dla nich m.in. Audiofly, Matthew Dear, Modeselektor oraz Catz’n’Dogz.

Philip i Patrick stworzyli w 2005 roku wielki klasyk house’owy Body Language (wraz z Booka Shade) nazywany potem hymnem sezonu 2005 na Ibizie. Utwór zdobył niebywałą popularnośc i umieszczony był na ponad 100 kompilacjach na świecie! Jako ciekawostkę dodam, że w Polsce sluchaliśmy go na składance Friendly Beats Moves & Grooves kolektywu Beats Friendly wydanej przez Kayax.

Oprócz headlinerów, za deckami wystąpi włosko-amerykański duet Hunter/Game oraz jubilatka Anja Kraft. Zapraszamy na Wioślarską – oby doskonały, a nawet brawurowy początek startu Niedorzecznych 500od1500 miał swoją kontynuację.

Muzyka, gwiazdy nad tańczącymi, uśmiechnięte twarze – czego chcieć latem więcej?

Kiedy: 22.06 (sobota)
Gdzie: Warszawa, 500od1500 (ul. Wioślarska 13)
Start: godz. 23:00
Wstęp: 15-20 PLN

Nie ma więcej wpisów