Spadochron zapewnił jej bezpieczny skok – z poziomu młodzieńczych aspiracji i marzeń o karierze na deski warszawskiego Teatru Dramatycznego, gdzie w kwietniu otrzymała dwie statuetki Fryderyków 2012 (w kategorii Artysta Roku oraz Debiut Roku). Mela Koteluk nie osiadła jednak na laurach i już szykuje się do wydania kolejnej płyty, której muzyczną zapowiedzią jest najnowsza piosenka pt. Wielkie nieba.

Data premiery drugiego albumu nie jest jeszcze znana, bo jak sama artystka podkreślała w wywiadzie dla nas: Teraz spokojnie pracujemy nad materiałem na nową płytę. Bez presji, bez ram czasowych. Niech ta muzyka tworzy się w swoim tempie. Potwierdzeniem tych słów zdaje się być tekst piosenki, w którym Mela powtarza, że nie chodzi o czas.

Brak pośpiechu i presji zobrazowany został również przez niezwykle wakacyjnym i odprężającym teledyskiem, do którego zdjęcia zostały wykonane w trakcie podróży po Azji.

Tym, którzy jednak nie mogą się doczekać drugiej płyty Meli Koteluk, przypominamy inne słowa ze wspomnianego już wyżej wywiadu: Muzyka nie znosi pośpiechu, więc nie powiem dokładnie, kiedy ta płyta zostanie wydana, ale bardzo bym chciała, aby pojawiła się jeszcze jesienią tego roku.

Nie ma więcej wpisów