Little White Lies, czyli damsko-męski duet z Łodzi ma już na swoim koncie debiutancki album, wydaną na początku tego roku na kasecie magnetofonowej EP-kę oraz rzesze wiernych fanów. Teraz muzycy planują wydanie drugiej długogrającej płyty i szukają pomocy właśnie u swoich wielbicieli. Wszystko dzięki coraz popularniejszej formie finansowania różnego rodzaju projektów (w dużej mierze artystycznych), czyli crowdfundingowi.

Artyści, aby pomóc sobie w promocji tego pomysłu, nakręcili specjalny spot, w którego tle możemy usłyszeć zupełnie nowy, wcześniej nie publikowany utwór pt. Black Forest. Płyta, do której każdy z Was może dołożyć swoje przysłowiowe trzy grosze, ma zostać wydana w limitowanej liczbie 500 egzemplarzy, a dla największych inwestorów zespół przygotował wiele niespodzianek, w tym między innymi udział w próbie oraz spotkanie z muzykami.

Warto jeszcze dodać, że ponownie za nagranie i produkcję drugiego albumu Kasi i Zbyszka będzie odpowiadał Paweł Cieślak z Hasselhoff Studio w Łodzi. Gościnnie pojawi się na nagraniach Piotr Gwadera, który obecnie gra w zespołach L.Stadt, Blisko Pola, Bogowie i Marynarze Łodzi. Wszystkich szczegółów na temat tego jak pomóc muzykom w zebraniu funduszy na nagranie i wydanie albumu dowiecie się oglądając powyższy klip.

Nie ma więcej wpisów