To jest rzecz nieprawdopodobna – mówi Zbyszek Krenc, połowa duetu Little White Lies. – Brak nam słów, żeby opisać to, co się dzięki Wam wydarzyło. Przede wszystkim przeogromne DZIĘKUJEMY. Jesteśmy w totalnym szoku, a Kaśka ma nawet w oku łzy. Zrobiliście coś niesamowitego, a płyta, którą dzięki Wam nagramy, będzie częścią Was. Zakładaliśmy ten megatotalowy projekt na pięć miesięcy. Wy zakończyliście go w dwa tygodnie, co przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Prosimy więc, abyście uzbroili się w cierpliwość i dali nam chwilkę na stworzenie kompletnego materiału, który pojawi się na albumie. Ze swojej strony możemy obiecać, że nasze tempo i energia w tym temacie będzie szaleńcza. Wy daliście z siebie wszystko, więc i nam nie pozostaje nic innego, jak dać teraz z siebie 200%.

Już spieszę z wyjaśnieniem. Muzycy duetu Little White Lies – bezapleacyjnie jednego z muzycznych odkryć minionego roku – postanowili fundusze potrzebne na wydanie drugiego albumu zebrać za pośrednictwem portalu megatotal.pl. Cała idea oparta jest na coraz bardziej popularnym crowdfundingu, gdzie to zaangażowanie fanów i chęć wsparcia ulubionego artysty liczy się najbardziej. Kasia i Zbyszek założyli, że potrzebne pięć tysięcy złotych, dzięki którym nagrają i wydadzą drugą płytę w nakładzie 500 egzemplarzy, zbiorą w pięć miesięcy, okazało się jednak, że fani chcą usłyszeć drugi album tego duetu szybciej, niż spodziewali się tego muzycy i całą potrzebną sumę udało się zebrać w zaledwie dwa tygodnie.

Muzycy są mocno zaskoczeni, ale dzięki sukcesowi całej akcji postanowili kontynuować zbiórkę, aby zebrać fundusze na dodatkowe 500 kopii albumu oraz na zrealizowanie teledysku. Ze swojej strony życzę im owocnej pracy w studiu i niecierpliwie czekam na jej efekty.

Nie ma więcej wpisów