Jeśli nadal zastanawiacie się, jak sobie zorganizować najbliższy weekend, to chyba jest jedno miejsce w Polsce, do którego warto przyjechać, a jest nim Poznań. Na zakończenie poznańskiego festiwalu Malta 2013 w miejscu Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się koncert światowych artystów, a są nimi w tym roku Atoms For Peace oraz Cat Power.

Atoms For Peace to projekt muzyczny, który powstał dzięki Thomowi Yorke’owi, znanego chyba każdemu z zespołu Radiohead. U boku Thoma zobaczymy szalejącego basistę Flea, który występuje  także z  zespołem Red Hot Chili Peppers. Kapela w trakcie występu zaprezentuje kawałki z ich krążka zatytułowanego Amok. Materiał zebrał bardzo dobre recenzje, czy na żywo zabrzmi tak samo przyjemnie?

Supportem gwiazdy wieczoru jest Chan Marshall znana bardziej jako Cat Power. Artystka rozpoznawana jest dzięki kawałkom takim jak Maybe Not, The Greatest czy Living Proof. W tamtym roku wokalistka, po kilkuletniej przerwie, wydała płytę pt. Sun, dzięki której odżyła – jak sama wspomina w wielu wywiadach. Cat Power na pewno zaprezentuje utwory z ostatniego krążka, lecz przypomni także wiernym fanom starsze kompozycje.


Kiedy: 20.07 (sobota)
Gdzie: Poznań, MTP
Start: godz. 17:00
Wstęp: 220 zł

Nie ma więcej wpisów