Zapewne wielu z Was jest fanem niezwykłego muzyka, jakim jest Chris Corner. Wokalista, kompozytor i założyciel formacji Sneaker Pimps, która zadebiutowała w latach 90. albumem Becoming X. Jego sylwetka przywołuje na myśl niezwykłe doznania muzyczne, ale i zaskoczenia związane z występami na żywo. Po założeniu solowego projektu IAMX w 2004 roku, artysta zyskał jeszcze większa popularność ze względu na swoją sceniczną charyzmę.

Twórczość spod jego znaku zaczęła wówczas charakteryzować się wrażeniami nie tylko dla uszu, ale i oczu. Wyzywające stroje, oryginalne, samodzielnie tworzone wizualizacje, ogromny wkład zespołu i samego wokalisty to nie wszystkie atrakcje, jakie mogą spotkać fanów podczas występów IAMX. To wszystko jednak sprawiło, iż ogrom fanów czeka na każdy kolejny ruch ze strony IAMX. Chris Corner stał się bowiem jednym z najbardziej awangardowych artystów.

Przed Wami kolejna wizyta tego wspaniałego, intrygującego muzyka w Polsce. Pod koniec bieżącego roku, w listopadzie, zaplanowano dwa koncerty. Chris ze swoim projektem pojawi się 22 listopada w Krakowie, w klubie Studio, natomiast dzień później w Warszawie, w klubie Stodoła. Podczas tych dwóch występów muzyk będzie promował swój najnowszy krążek The Unified Field (album swoją premierę miał w marcu tego roku). Bilety na oba wydarzenia są już dostępne w sprzedaży (w cenach 90/110 zł).

Nie ma więcej wpisów